Zawsze ciekawie
Sami o sobie .....

Szanowni Państwo !!!

Nasza Firma działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego od kilku lat. Zajmujemy się obsługą informatyczną małych i średnich podmiotów gospodarczych. Oferujemy kompleksową komputeryzację firm, biur, sklepów, szkół i urzędów. Dostarczamy sprzęt wykonywany w najnowocześniejszych technologiach i o jak najlepszych walorach użytkowych.

Każdy nasz klient może być całkowicie pewien, że wszystkie podzespoły znajdujące się w jego komputerze są perfekcyjnie dobrane i dopasowane. Możecie państwo wybrać taką konfigurację komputera, jaka jest Wam potrzebna, pomijając nieprzydatne jego elementy. Nie wpływa to, bowiem na osiągi komputera, pozwala natomiast w znacznym stopniu zredukować koszty zakupu.

Przeprowadzamy również modernizację i optymalizację istniejących systemów. Natomiast gdyby komputer wymagał naprawy lub konserwacji, możecie Państwo polegać na doskonałym zapleczu serwisowym naszej firmy. Naszym głównym celem jest, bowiem pełne zadowolenie Klienta z rzetelności wykonywanych przez nas usług i jakości sprzedawanych towarów.

Każdy system komputerowy wymaga jednak nadzoru i pomocy przy jego eksploatacji. Awaria sprzętu oznacza, bowiem przestój i straty dla użytkującej go firmy. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji proponujemy objęcie opieką całości systemu informatycznego w Państwa firmie.

Zawarta umowa serwisowa zapewnia stałą kontrolę nad Państwa sprzętem komputerowym. Zalety takiej współpracy to:

- szybki czas reakcji na zgłoszenie usterki,

- obsługa i serwis systemów oraz urządzeń peryferyjnych.

Dodatkowo współpracujemy z wieloma grafikami wysokiej klasy i proponujemy Państwu ich usługi w zakresie:

- projektowania serwisów internetowych,

- wykonawstwo stron internetowych,

- projektowanie i wykonanie aplikacji multimedialnych,

- wszelkich opracowań graficznych np. znaków graficznych, wizytówek, papierów firmowych itp...

 

 

PHU REBIT
kreacja: REBIT 30.08.2006