Zawsze ciekawie
Zaopiekujemy się Wami .....

Oferujemy państwu dwa warianty współpracy:

Wariant pierwszy:

Stała opieka serwisowa w trybie stałego kontrolowania poszczególnych jednostek, jak również w nagłych przypadkach. Do zakresu obowiązków należy czyszczenie wnętrza komputera, konserwacja wentylatorów, napędów optycznych i magnetooptycznych, kontrola poprawności pracy komputera, usuwanie ewentualnych usterek, dwie wizyty w miesiącu, oraz reakcja najpóźniej w ciągu 6 godzin na zgłoszenie serwisowe. Płatność za ten rodzaj usługi jest negocjowana indywidualnie i uiszczana w formie stałej miesięcznej opłaty.

Wariant drugi:

Opieka doraźna na życzenie klienta. Serwis taki jest jednorazowy i płatność ustalana jest za jednostki godzinowe według obowiązującego w danym okresie cennika, lub też za rodzaj wykonanej usługi.

Inne usługi

Ponadto świadczymy usługi w zakresie napraw pogwarancyjnych komputerów, monitorów, drukarek i innych, diagnostyki uszkodzeń sprzętu PC, budowy i rozbudowy sieci komputerowych, instalacji i konserwacji oprogramowania m.in. Płatnik lub programy biurowo-księgowe.

Do kolejnego rodzaju usług proponowanych przez naszą firmę jest doradztwo, wykonanie i obsługa wszelkiego rodzaju podłączeń do sieci internetowych m.in. konfiguracja router-ów, tworzenie serwerówNa pewno chcesz wiedzieć internetowych, ustawienie parametrów poszczególnych stanowisk do pracy w internecie, zabezpieczenie sieci przed włamaniami.

 

PHU REBIT
kreacja: REBIT 30.08.2006